Popüler Analist 2 Altcoin İsmi Verdi: Piyasanın Yağız Atları!

Kripto para piyasası Bitcoin halving’ten sonra yeni bir katalizör yokluğuyla ilerlemekte zorlanıyor. Bitcoin ve altcoin’ler için düşüş yönlü tahminlerin arttığı bir ortamda yatırımcılar kenarda durmayı tercih ediyor. Bununla birlikte yatırımcılar, yeni bir boğa koşusu için de hazırlık yapmaya devam ediyorlar. Bir fikir vermesi adına geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, yükselişe geçtiği 2 altcoin projesini paylaşıyor.

Analist TON pozisyonu oluşturuyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin ve altcoin’ler güç kaybediyor. Lider kripto Bitcoin bugün 62 bin doların altını ziyaret etti. Lider altcoin Ethereum sert satışlara karşı 3 bin doların üzerinde kalmak için mücadele ediyor. Piyasadaki hava kasvetli olsa da analistler ilerisi için hazırlık yapmanın mantıklı olduğunu söylüyor. Loma takma adlı analist, sosyal medya platformu X’teki 303.000 takipçisine, son tahminlerini paylaştı. Analist, Toncoin’i (TON) 5 dolar civarında biriktirmek istediğini söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Biriktirmek için [1] alanı gibi bir şey ararken bir TON pozisyonu oluşturuyorum. Pozisyonu [2] alanında tamamlayın. 1]’in altında herhangi bir kabul ve bu muhtemelen sadece boyutu küçültme veya tamamen kesme zamanı olduğu anlamına gelir, çünkü yanılmışımdır. Bence pek çok kripto para, değeri ne olursa olsun buna benziyor, pozisyonunuzu seçin. Yüksek zaman dilimli piyasa yapısı pivotlarında aşırı ayı olmanın çok mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Kaynak: Loma

Bu arada, yazı sırasında TON, günlük grafiğinde %5,36 kayıpla 5,22 dolardan işlem görüyordu. Dolayısıyla analistin birikim için beklediği seviyelere oldukça yaklaşmış durumda.

Analiste göre bu altcoin diğerleri arasında yağız at!

Analist daha sonra dünyanın en büyük kripto borsası Binance’ın yerel tokeni BNB’ye geçiyor. Loma’ya göre BNB, muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH’ler) çıkmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda analist, şunları söylüyor:

Binance Coin şimdiden tüm düşüş hareketini sildi. Üç aylık yakma etkinlikleri. Negatif fonlama oranı. Solana, Ethereum ve diğerlerinin de bunu yapmasını bekliyorsanız, bunun da yeni ATH’ler yapmaması için herhangi bir neden göremiyorum.

Kaynak: Loma

Bu arada, yazıl sırasında BNB, günlük bazda %2,2 kayıpla 591 dolardan işlem görüyordu. Analist, altcoin için birden fazla yükseliş faktörüne atıf yapıyor. Bu bağlamda, BNB’yi büyük hacimli kripto varlıkları için yağız bir at olarak tarif ediyor. Loma, bu konudaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Binance Coin’in büyükler için canlı bir yağız at olduğunu düşünüyorum. Yapısal olarak hem USD hem de BTC paritelerinde iyi görünüyor. Daha büyük balinalar tarafından ücret indirimleri için tipik olarak spot varlıklara karşı korunduğundan negatif fonlama var. Kısa/orta vadede SEC zulmünden muaf. Bir çantam var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x